א.ד. שירותי תעופה

מה אנחנו עושים

א.ד שירותי תעופה בינלאומיים 2018 בע"מ (א.ד) מקבוצת פליינג קרגו מתמחה בתפעול שירותי מטען בישראל עבור חברות תעופה בינלאומיות באמצעות מעטפת כוללת לניהול מטען אווירי: שיווק, מכירות, הזמנות, תפעול והנהלת חשבונות. שיתוף הפעולה עם חברות התעופה המיוצגות על ידה מאפשר ל- א.ד להציע ללקוחותיה, חברות השילוח הבינלאומיות, סל שירותים מקיף המכסה את המגוון הרחב ביותר של יעדים ברחבי העולם.

על החברה

חברת א.ד שירותי תעופה בינלאומיים 2018 בע"מ נוסדה ב-1991. כסוכן מטען של חברות התעופה (חברת General Sales Agent - GSA), אנו מחויבים להוביל את השותפים העסקיים שלנו (חברות התעופה) לתוצאות מיטביות בשוק המקומי באמצעות הדגשת היתרונות התחרותיים של כל שותף, ונמשיך לעשות כן במסירות, בהתמדה ובנחישות.

המוניטין, הידע והניסיון שצברנו במהלך למעלה מ-25 שנות פעילות, יחד עם צוות מקצועי המחובר לגורמים בכירים בתעשיות התעופה והשילוח, אפשרו לנו לפתח הבנה עמוקה של אופי שוק המטען הישראלי ושל צרכי לקוחותינו וחברות התעופה. אנו שואפים ליחסי כבוד והפריה הדדית ארוכי טווח עם מגוון לקוחותינו. מתוך כך גיבשנו פתרונות ייעודיים ואנו מציעים טווח רחב של שירותים לוגיסטיים המותאמים לצרכיהם הספציפיים.

שירותי החברה

ייצוג חברות תעופה זרות בישראל בתחום המטען
שיווק ומכירה של קיבולת המטוסים למטען
מתן מעטפת תפעולית מלאה לפעילות החברות המיוצגות:

הזמנות, תכנון טיסה, בדיקת חומרים מסוכנים ופיקוח על פריקה/העמסה

תכנון והוצאה לפועל של טיסות שכר (צ'רטרים) למטען
מתן שירותי כספים וגבייה לחברות המיוצגות בשוק הישראלי
לאתר הבית של חברת א.ד. שירותי תעופה לחץ כאן

פרטי יצירת קשר

טל: 074-7183200 // פקס: 074-7183240

כתובת: דרך חטיבה 8, בניין סוויספורט, חדר 216, נתב"ג 70100

אימייל: ad_sales@adcargo.com